Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny, 26.01.2021 r.

1.   W poniedziałek przypada Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Tego dnia będzie można wziąć z kościoła pobłogosławione wino ku czci św. Jana. Ofiara dobrowolna. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.   W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych.

3.   W piątek 31 XII o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego. Podziękujemy Bogu za łaski otrzymane w tym roku, przeprosimy za grzechy i będziemy prosić o błogosławieństwo na dalsze życie. Tego dnia Ks. Arcybiskup Metropolita udziela wiernym Archidiecezji Warmińskiej oraz osobom przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru piątku i wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

4.    W sobotę 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Tego dnia Msze święte jak w każdą niedzielę. Za publiczne odmówienie (odśpiewanie) tego dnia hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5.     W I sobotę o godz. 16.30 konferencja tematyczna dla członków „Żywego Różańca”. O g. 17.15 różaniec prowadzony przez wspólnotę „Żywego Różańca” i Msza św. w intencjach „Żywego Różańca” wraz ze zmianą tajemnic.

6.     Od 03 stycznia 2022 r. rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Szczegóły plan wizyty duszpasterskiej będzie rozpisany za tydzień.

7.      Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.