Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę po Bożym Narodzeniu, 02.01.2022 r.

1.    Od poniedziałku 03. stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeśli ktoś z parafian będzie chciał przyjąć kapłana „po kolędzie” to prosimy, by był w gotowości od godz. 16.30.

W poniedziałek blok przy ul. Piłsudskiego 69.

We wtorek 04 stycznia blok 41 i 41A przy ul. Dworcowej.

W środę 05 stycznia blok nr 37 przy ul. Dworcowej.

W czwartek 06 stycznia nie chodzimy z wizytą duszpasterską.

W piątek blok nr 33 przy ul. Dworcowej.

W sobotę 08 stycznia od godz. 15.00 bloki nr 29 i 31 przy ul. Dworcowej.

W niedzielę nie chodzimy  z wizytą duszpasterską.

4.    W I czwartek miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ. 06. stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Zachęcamy do wzięcia
poświęconej kredy i kadzidła, aby oznaczyć nasze domy. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na wsparcie misji kapucyńskich prowadzonych przez naszą Prowincję zakonną. Na Mszy św. o godz. 18.00 wspólnota FZŚ działająca przy naszym klasztorze odnowi swoje śluby zakonne. Po Mszy św. wieczornej zostaną odmówione w kościele modlitwy przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

5.    W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia prowadzona przez FZŚ.

6.    W sobotę 09. stycznia o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci z kl. III.

7.    Za tydzień taca jest przeznaczona na fundusz parafialny.

8.    Przypominamy, że można składać intencje na Msze św. zbiorowe. We wtorki o godz. 8.00 przez wstawiennictwo Św. Antoniego. We czwartki o godz. 18.00 przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

9.    W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Irena Subocz, Teresa Szeremeta, Stanisław Żokowski, Władysław Puzewicz, Józef Brzóska oraz Genowefa Plona. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz…, Wieczny odpoczynek…

10.   Dziękujemy Wam  za ofiary, jakie składacie na kościół i klasztor. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.