Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę wielkanocną, 21.04.2024 r.

1.   Dzisiejsza „Niedziela Dobrego Pasterza” rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.  Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na działalność duszpasterstwa powołań naszej Warszawskiej Prowincji Kapucynów.

2.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.   We wtorek przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, naszej archidiecezji oraz Warszawskiej Prowincji Kapucynów. Msze św. jak w dzień powszedni. O godz. 17.30 różaniec wraz ze Św. O. Pio. O godz. 18.00 Msza Św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

4.    We czwartek po Mszy św. wieczornej Lectio divina oraz próba scholii w sali w klasztorze.

5.    Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na potrzebujących. Bóg zapłać!

6.    Niestety doszło do awarii wodociągów w domu naszych braci misjonarzy w Gruzji. Br. Markowi udało się opanować sytuację, jednak bracia ponieśli koszty, które znacznie nadwyrężyły ich domowy budżet. Zalana piwnica wymaga remontu. Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszki na wsparcie naszych kapucyńskich misjonarzy.

7.     W sobotę o godz. 17.30 Nowenna gietrzwałdzka.

8.     W najbliższą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania.

9.    Przez najbliższe tygodnie w sklepiku parafialnym są do nabycia różnego rodzaju torby: podróżne, damskie, na zakupy, kosmetyczki itd. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na fundację kapucyńską z Warszawy, która prowadzi kuchnię dla bezdomnych.

10.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.