Ogłoszenia duszpasterskie 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28luty 2016

 

 

 1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Nowenna przed Jubileuszem 25-lecia naszej Parafii.
 2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota. W Pierwszy Piątek Komunię Św. zaniesiemy chorym od godz. 9.00. Na Mszę św. o godz.16.3o zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.oo. O godz. 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego. W pierwszą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
 3. W tym tygodniu będą podjęte prace w kościele związane z montażem na stałe puszek – skarbon.
 4. 2 marca, w środę będzie można przynieść do klasztoru zużyty sprzęt AGD, który będzie zabrany o 13.30.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek od 18.00-20.00
 6. Rekolekcje parafialne rozpoczną się od przyszłej niedzieli, tj. 6 marca i trwać będą do środy. Poprowadzi je nasz współbrat o. Piotr Stasiński, który min. był prowincjałem, dwukrotnie rektorem naszego seminarium duchownego w Lublinie i jest cenionym rekolekcjonistą.Jeśli ktoś nie wie co zrobić ze starą palmą, proszę przynieść w przyszłą niedziele i zostawić w kruchcie kościoła. Natomiast w nowe jest możliwość zaopatrzenia się w sklepiku, także w kartki świąteczne.                  W przyszłą niedzielę warsztaty dotyczące tematyki uzależnień o 16.00 w dużej Sali pod kościołem.
 1. Od przyszłej niedzieli będzie można zapisać się do straży przy Grobie Pańskim.
 2. Również w przyszłą niedzielę w ramach jałmużny wielkopostnej puszka będzie przeznaczona na paczki świąteczne dla ubogich z naszej parafii. W związku z tym od poniedziałku 7 do niedzieli 13 marca prosimy o składanie produktów spożywczych w kruchcie.
 3. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego. A także nowego numeru Trzeźwymi Bądźcie.
 4. Koło Przyjaciół Radia Maryja i Franciszkański Zakon Świeckich przy naszej parafii organizuje wyjazd do Torunia w dniu 18 maja br. na uroczystość konsekracji kościoła pw. Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Szczegóły w gablocie przed kościołem.
 5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych i w miarę możliwości do zapisywania się na parafialną jubileuszową pielgrzymkę do Rzymu.