Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu, 25.02.2024 r.

1.   Dziś o godz. 17.15. nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

2.   Dziś przypada Niedziela „Ad Gentes” – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Za tydzień przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki na wsparcie projektów misyjnych „Ad Gentes”.

3.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.   We wtorek o godz. 17.30 Nowenna gietrzwałdzka.

5.   W czwartek po Mszy św. wieczornej Lectio divina w sali w klasztorze.

6.   W czwartki po Mszy św. wieczornej Pani Organistka zaprasza młodzież i dorosłych na spotkanie scholi w sali w klasztorze. Na tych spotkaniach można się nauczyć m.in. śpiewać psalmy.

7.   W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 16.15 dla dzieci oraz o godz. 17.00 i 19.00 dla dorosłych i młodzieży.

8.   W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św.

9.   W I sobotę miesiąca od godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 11.00 – 12.00 adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 12.00 Msza św. w intencji wynagradzającej. O godz. 16.30 konferencja formacyjna dla wspólnoty „Żywego Różańca”. O godz. 17.15 różaniec. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem „Żywego Różańca” wraz ze zmianą tajemnic.

10.        Za tydzień w niedzielę w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi kapucyn o. Michał Kulczycki, z klasztoru w Lublinie. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.

11.        Za tydzień w sklepiku parafialnym będą do nabycia pierogi syryjskie.

12.        Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!