Ogłoszenia duszpasterskie na 12. niedzielę zwykłą, 25.06.2023 r.

1.   Dziś przed kościołem wolontariusze zbierają datki na drugą dawkę leku na nowoczesne leczenie cukrzycy u 11- letniego Dawia z naszej Parafii. Za wszelkie ofiary rodzice Dawida składają wielkie Bóg zapłać!

2.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.   Nowenna Gietrzwałdzka zostanie odmówiona we wtorek w czasie nabożeństwa czerwcowego.

4.   W czwartek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz współbrat, o. Paweł Kaczorek. Msza św. w Jego intencji odbędzie się w czwartek o godz. 18.00.  Tego dnia będzie zbierana taca na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego Franciszka.

5.    W I sobotę m-ca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 12.00; od godz. 11.00 -12.00 – adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 12.00 – Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi; o godz. 17.15 różaniec, a o godz. 18.00 – Msza św. w intencjach „Żywego Różańca”. W I sobotę lipca nie będzie konferencji formacyjnej dla „Żywego Różańca”.

W sklepiku parafialnym można nabyć miód wielokwiatowy z pasieki prowadzonej przez rodzinę z naszej parafii.

6.   Na rozpoczynające się wakacje, urlopy wszystkim życzymy dobrego czasu odpoczynku.

7.    W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Alina Krystyna Lamparska, Janusz Czesław Lempke i Romualda Andronowska. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz…, Wieczny odpoczynek…

8.      Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.