Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną – 07.05.2017

1. 14 maja w przyszła niedzielę będzie I Komunia Św. dzieci. Przystąpią w dwóch turach: o 10.00 i o 13.00. Zapraszamy dzieci pierwszo-komunijne wraz z rodzicami – zwłaszcza w białym tygodniu, który potrwa do piątku włącznie – na nabożeństwa majowe o 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00.  Polecajmy ich w modlitwach naszych opiece Matki Bożej Miłosierdzia.

2. Do I spowiedzi dzieci przystąpią w sobotę 13-ego maja od godz.9.00. Natomiast prosimy by rodzice przystąpili do spowiedzi na tygodniu.

3. Wraz z dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego. Zachęcamy do modlitwy w tych intencjach.

4. W sobotę 13 maja w dniu Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na Mszę św. i pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

5. Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zachęca do podejmowania studiów z dziedziny nauki o rodzinie, teologii i prawa kanonicznego. W tym roku w formule 30+. Zajęcia odbywać się będą w piątki i soboty po południu (Szczegóły na plakacie w gablocie).

6. Druga Olsztyńska Drużyna Harcerek „Astrum” prowadzi nabór nowych członkiń. Informacje na plakacie w gablocie.

7. Dziękuję serdecznie Radzie Osiedla „Pojezierze” za współorganizowanie Pikniku Parafialnego i wszystkim którzy się czynnie włączyli. Życzę błogosławionej niedzieli.