Ogłoszenia duszpasterskie 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 luty2016

  1. Pragnę przypomnieć o spotkaniu z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, dziś po Mszy o 13.00
  2. Ze względu na potrzeby duszpasterskie został zakupiony do klasztoru samochód; jest jako drugi.
  3. W poniedziałek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla Szkoły Podstawowej i Średniej. Rekolekcje prowadzą: o. Grzegorz Filipiuk, sekretarz prowincjalny, oraz o. Szymon Janowski, referent powołaniowy, obaj z klasztoru z Warszawy. Spotkania w kościele od poniedziałku do środy włącznie; dzieci z klas 1 – 3 od 10.30; z klas 4 – 6 od 11.45. Ponadto młodzież ze szkoły średniej w Sali pod kościołem od 9.00 – 10.30.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpocznie się Nowenna przed Jubileuszem Parafii, 9 Niedziel, które nas przygotują do przeżycia tych radosnych uroczystości. Zachęcamy parafian, a szczególnie grupy działające w parafii – do czynnego zaangażowania się w to dzieło.
  5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek 25.02 o. g. 18.00
  6. Dziękujemy za już przekazane zdjęcia do wystawy jubileuszowej i prosimy o jeszcze. Najlepiej jeśli zdjęcie będzie z tyłu opisane jakie przedstawia wydarzenie i podpisane żebyśmy mogli je oddać.
  7. Zapisu na parafialną pielgrzymkę do Rzymu można dokonać w zakrystii
  8. Ofiary, jakie dziś – w drugą niedzielę Wielkiego Postu – zostaną złożone do puszek są przeznaczone na potrzeby polskich misjonarzy.
  9. Bóg zapłać za wszelkie wyrazy życzliwości.