Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu

 

  1. Urząd Miasta wraz z Radą Osiedla organizuje spotkanie przy udekorowanym świerku w parku (przy Skate Parku). Będziemy śpiewać kolędy a wolontariusze rozdadzą świąteczne drzewka szczęścia dla osób samotnych . Spotkanie odbędzie się 20 grudnia o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy!
  2. 19 grudnia w czwartek ojciec Dariusz będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę święta imieninową na godz. 18.00.
  3. Szczególna Wdzięczność całej parafii należy się osobom dbającym o czystość naszej świątyni, a także tym, które zupełnie bezinteresownie zajmują się organizacją i rozdawaniem darów w ramach Caritasu i pomocy parafialnej. Niech Bóg hojnie im wynagrodzi ten trud i poświęcony czas.
  4. W poniedziałek rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus. Modlitwy nowennowe w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 a w tygodniu na Mszy św. o godz. 7.00.
  5. W sklepiku do nabycia: kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; koszt świec: małe – 5 zł, duże – 12 zł.
  6. Serdecznie zachęcamy dziś do nabywania Gościa Niedzielnego a w nim płyta z kolędami.  Serdecznie zachęcamy do nabywania świątecznego numeru.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczoną na fundusz parafialny a także za ofiary składane do puszek na fundusz pomocy Kościołowi na Wschodzie.  Taca wyniosła 4105 zł natomiast puszka 1060 zł. Wszystkie środki przeznaczane na fundusz parafialny są na sprawy związane z duszpasterstwem oraz na inwestycje dotyczące naszego kościoła.  Pamiętamy o was w naszych codziennych modlitwach za barci i dobrodziejów.