Ogłoszenia duszpasterskie 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 11 maja 2014

 

  1. Dziś uroczystość I-szej Komunii świętej dzieci z naszej parafii. Polecajmy ich opiece Matki Bożej Miłosierdzia. Biały tydzień potrwa do piątku włącznie. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokuminijne wraz z rodzicami na nabożeństwa majowe i Mszę św. o godz. 18.00.  Za tydzień Rocznica komunii świętej. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 10.00.
  2. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego.  W dzisiejszym numerze film Cristiada. Serdecznie polecamy!
  3. Zachęcamy także do nabywania nowego numeru Trzeźwymi Bądźcie wraz z książką ”12 kroków z Jezusem.” Doskonałe świadectwo drogi do wolności według programu 12 kroków wraz z Jezusem. Polecamy!
  4. We wtorek 13 maja zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 18 z procesją.
  5. W niedzielę 18 maja w naszym Zakonie wspominamy św. Feliksa – patrona dzieci. Na mszy świętej o godz. 13.00 będzie namaszczenie olejami św. Feliksa dzieci, rodziców i mamy w stanie błogosławionym. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ta Mszę świętą.
  6. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.