Ogłoszenia duszpasterskie 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 25 maja 2014

 

  1. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego.
  2. Dziś zapraszamy na pierwszy taki koncert w naszej diecezji, koncert Warmińskich Pieśni Maryjnych w wykonaniu Ani Broda. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy!  
  3. W piątek 30 maja rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego w czasie wieczornego nabożeństwa.
  4. Wszystkich zainteresowanych wakacyjnym pielgrzymowaniem do Częstochowy serdecznie zapraszamy na piesza pielgrzymkę w dniach od 30 lipca do 12 sierpnia. Z naszej parafii wyrusza grupa „klasztor w drodze”. Będzie to grupa o zakonnym charakterze olsztyńskich wspólnot zakonnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Szczegóły u brata Marcina.
  5.  Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.