Ogłoszenia duszpasterskie na 27. niedzielę zwykłą 06.10.2019 r.

1.   Dziś przed kościołem zbierane są dobrowolne ofiary do puszek, które mają być wsparciem dla dzieł prowadzonych przez Caritas Warmińską.

2.  Dzisiaj po Mszy św. o g. 18.00 zapraszamy na modlitwę pod krzyż papieski przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

3.     Dziś po Mszy św. o g. 13.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży z klas ósmych, które w przyszłym roku przyjmą sakrament bierzmowania.

4.      W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

5.     W październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o g. 17.30.

6.     W piątek 11 października po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich chętnych, którzy chcieliby czytać słowo Boże w kościele. Na kursie będzie można poznać tajniki profesjonalnego czytania. Spotkania będą prowadzone przez o. Andrzeja Tomkiela w salce klasztornej.

7.     Małżonków pragnących pogłębić i odnowić swoją relację w związku, zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie Małżeńskim organizowanym przy naszym kościele w dniach 22 – 24 listopada b.r. Tematem rekolekcji w formie warsztatowej będzie “Jak zdobyć Cię na nowo? Boży plan dla Małżeństwa”. Szczegóły i zapisy na stronie www.weekendmalzenski.pl

8.      Za tydzień będziemy obchodzili XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9.    Miesiąc październik przez papieża Franciszka został ogłoszony nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Z tej racji za tydzień będziemy gościć w naszej parafii naszego współbrata o. Jacka Dybałę, byłego misjonarza z Gabonu, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy na
misjach.

10.   Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Warmińskiej Szkoły Biblijnej wywieszonej na tablicy ogłoszeń.

11.   Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.