Ogłoszenia duszpasterskie 14 wrzesień 2014 PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW.

 

  1. Razem ze wspólnotą Modlitwy Ojca Pio serdecznie zapraszamy na spotkanie z ojcem  Pio w dzień jego wspomnienia 23 września. Nabożeństwo do ojca Pio o godz. 17.30 następnie Msza święta a po Mszy adoracja oraz różaniec z ojcem Pio. Serdecznie zapraszamy!
  2. W środę 17 września serdecznie zapraszamy na Mszę świętą imieninową br. Roberta  Kotary o godz. 18.00.  
  3. W czwartek 18 września o godz. 18.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę świętą w intencji Ojczyzny,  Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  4. W poniedziałek w Ostródzie jest spotkanie i Msza św. Radia Maryja tego dnia organizowany jest wyjazd z ul. Wyszyńskiego (parafia Chrystusa Odkupiciela) o godz. 15.15.
  5. Informujemy wszystkich wiernych, że w następną niedzielę 21 września rozpoczynamy w naszej parafii katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Droga ta jest narzędziem nowej ewangelizacji, o którą tak często dopomina się papież Franciszek. Katechezy będą głoszone przez  księdza i trzy małżeństwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji i wysłuchania katechez, które mogą być odpowiedzią na wiele naszych pytań i dać nam żywą relację do Jezusa Chrystusa.
  6. Spółdzielnia „Pojezierze” zaprasza mieszkańców osiedla na spotkanie w sprawie wniosków Budżetu Obywatelskiego dnia 18 września o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Kołobrzeskiej.
  7. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.  Dzisiejsza puszka na prośbę Arcybiskupa Ziemby jest przeznaczona na Zapomogowy Fundusz Archidiecezjalny.