Ogłoszenia duszpasterskie 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 kwietnia 2013

 

  1. We wtorek Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00 a następnie na Adorację Najświętszego Sakramentu podczas których będziemy się modlić za miasto Olsztyn.
  2. W piątek 19 kwietnia zapraszamy w ramach Tygodnia Biblijnego na godz. 19.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu i głośne czytanie ksiąg pisma świętego proroków mniejszych.  Zapraszamy!
  3. W Roku Wiary Droga Neokatechumenalna organizuje na całym świecie w okresie wielkanocnym ewangelizację na placach. Ta akcja ewangelizacyjna zyskała aprobatę i błogosławieństwo Ks. Arcybiskupa Wojciecha Ziemby na terenie Archidiecezji Warmińskiej. W Olsztynie misja odbędzie się w trzy niedziele wielkanocne: 14, 21 i 28 kwietnia, zawsze o godz. 15.30 na ul. Stare Miasto 33 ( przy scenie zlokalizowanej na szczycie budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej).Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w tę manifestację wiary.
  4. Związek Sybiraków oddział w Olsztynie zaprasza na 25 ogólnoświatową pielgrzymkę Sybiraków na Jasną Górę i do Lichenia w dniach 11-13 maja. Szczegóły w zakrystii.
  5. Zapraszamy Rodziców naszych ministrantów na spotkanie z br. Tomaszem w najbliższą sobotę 20 kwietnia na godz. 19.
  6. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego.  W tym numerze znakomity film dokumentalny o tym jak czytać Słowo Boże metodą Lectio divina a także dokument o wyzwaniach bioetycznych współczesnego człowieka.  Polecamy!
  7. W sklepiku jest również do nabycia płyta z pięknymi pieśniami o Matce Bożej Ostrobramskiej. Znajduje sie na niej także śpiew koronki do Matki Bożej Miłosierdzia, którą śpiewamy podczas naszych środowych nabożeństw do Matki Bożej. Płyta jest bardzo dobrze zrobiona. Serdecznie polecamy! Cena 25 złotych.
  8.  Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej!