Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu 08.03.2020 r.

1.   Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o godz. 17.15.

2.   Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na polskich misjonarzy.

3.   Ks. Arcybiskup Metropolita zachęca nas do modlitwy za osoby cierpiące z powodu koronawirusa, za personel medyczny oraz do odśpiewania Suplikacji jako prośba o ustanie epidemii. Uczynimy to po końcowym błogosławieństwie.

4.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.    Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w Wielkopostnym Dniu Skupienia dla osób dorosłych, który odbędzie się w dniach 13-14 marca w Głotowie. Zapisy w zakrystii i u p. Oli.

6.     Z okazji 100. rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II nasza parafia organizuje konkursy wiedzy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej parafii oraz na facebook’u. Zachęcamy rodziców, by pomogli dzieciom poznać postać największego
z rodu Polaków.

7.   Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się czterodniowe rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Roman Kurzdym, proboszcz parafii Mileszki w archidiecezji łódzkiej. Szczegółowy program rekolekcji wisi w gablocie i na tablicy ogłoszeń.

8.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Barbarę Stępień, Mieczysława Paprockiego oraz Janinę Gandziarowską. Pomódlmy się dla nich o łaskę życia wiecznego z Bogiem. Ojcze nasz… Wieczny odpoczynek…

9.    Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszek dla potrzebujących. Za wszelkiej ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!