Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Adwentu – 10.12.2017

  1. Od dziś do środy rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje Adwentowe. Serdecznie witamy Ks. Dziekana naszego dekanatu, proboszcza parafii Św. Wojciecha, ks. Andrzeja Zielińskiego i życzymy mocy Ducha Świętego w przepowiadaniu Słowa Bożego. Porządek Mszy Św. od pon. do środy: 7.00; 9.00; 16.30; 18.00. W środę, w ostatnim dniu rekolekcji, wyrazem wdzięczności będzie taca którą złożymy dla naszego Ks. Rekolekcjonisty. Bóg zapłać za wyrazy hojności.
  2. Od 21-22 grudnia, czwartek i piątek o godzinie 18.00 odbędą się w naszym kościele– rekolekcje dla osób uzależnionych i ich rodzin. Po Mszy św. półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  3. Jak co roku przygotujemy paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Produkty trwałe takie jak: cukier, ryż, słodycze, wędliny hermetycznie zapakowane, prosimy składać od jutra do przyszłej niedzieli do koszy w kruchcie kościoła lub na furcie. Przy drzwiach kościoła są siatki miłosierdzia do których można złożyć ten dar.
  4. Jest jeszcze możliwość nabycia opłatków  w zakrystii lub  kancelarii
  5. Dzisiaj zgodnie z prośbą Kościoła ofiary składane do puszek są przeznaczone na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać.
  6. Jeśli ktoś z osób samotnych chciałby razem z nami przeżyć wigilię – wraz z Radą Osiedla Pojezierze zapraszamy dziś po Mszy o 18.00 do Sali pod kościołem. Proszę jedynie wcześniej zapisać się w zakrystii byśmy wiedzieli ile będzie osób.
  7. Bóg zapłać za wszelkie wyrazy życzliwości. Prosimy Matkę Najświętszą by wypraszała dla naszej Parafii jak najlepsze owoce rekolekcji.

 

REKOLEKCJE ADWENTOWE

10 – 13 GRUDNIA 2017

Niedziela:

7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00 (z udziałem dzieci) 18.00

Poniedziałek Wtorek Środa:

7.00; 9.00; 16.30; 18.00

(we wtorek o 16.30 z udziałem dzieci)

Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Mszą św.

Rekolekcje prowadzi Ks. Dziekan Andrzej Zieliński