24 Niedziela Zwykła 13 wrzesień 2015.

  1. W poniedziałek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze święte w porządku powszednim.
  2. W czwartek 17 września serdecznie zapraszamy na Mszę świętą imieninową br. Roberta Kotary o godz. 18.00. Tego dnia jest wspomnienie Stygmatów św. Franciszka. Trzeci Zakon wraz ze wspólnotą zaprasza na śpiew godzinek ku czci świętego Franciszka z Asyżu na godz. 6.30.
  3. Także 17 września o godz. 18.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę świętą w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  4. W najbliższą niedzielę, 20 września o godz. 16.00 w sali pod kościołem odbędą się pierwsze warsztaty z zakresu duchowości dotyczące tematyki uzależnień zwłaszcza od alkoholu. Zapraszamy osoby które poszukują pomocy, lub chciałyby uzyskać wiedzę w tej dziedzinie.
  5. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Ostrobramskiej w Wilnie w dniach od 8 do 11 listopada br. Oprócz planowanego Triduum przed Parafialnym Odpustem – chcemy w ten sposób przygotować się do przeżycia tych ważnych dla naszej parafii wydarzeń. Całkowity koszt czterodniowej pielgrzymki wynosi 580 zł. Informacje są wywieszone na plakatach przed kościołem. Zapisy u o. Proboszcza lub br. Jarka w zakrystii.
  6. Po każdej Mszy św. zapraszamy do punktu książki, w którym można nabyć ciekawą literaturę duchową.
  7. Samorządowa Rada Osiedla „Pojezierze” zaprasza wszystkich mieszkańców osiedla na festyn „Pojezierze żegna lato”. Będzie poczęstunek, konkursy, zabawy dla dzieci i dorosłych. Początek w sobotę 19 września o godz. 12.00. Zapraszamy.
  8. Dziękujemy za ofiarność parafian i gości. Życzymy obfitych Bożych łask przez ręce Matki Miłosierdzia.