Ogłoszenia duszpasterskie na 5. niedzielę wielkiego postu, 17.03.2024 r.

1.   Dziś o godz. 17.15. nabożeństwo Gorzkich Żali.

2.   Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki dla potrzebujących. Bóg zapłać!

3.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.    We wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa. Msze święte jak w dzień powszedni. Na Mszy św. o godz. 18.00 zostanie pobłogosławiona nowa figura Św. Józefa.

5.    We wtorek po wieczornej Mszy Świętej Oaza Przy Studni zaprasza do sali w klasztorze na cykl spotkań: Cztery prawa życia duchowego. Konferencję pt.: Bóg miłuje cię i ma wobec ciebie wspaniały plan – wygłosi Ksiądz Ryszard Andrukiewicz – proboszcz parafii w Łęgajnach.

6.    W środę o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z kl. III.

7.    W czwartek po Mszy św. wieczornej rozważanie Lectio divina oraz próba scholii w sali w klasztorze.

8.   W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Radia Maryja i TV TRWAM.

9.   W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 16.15 dla dzieci oraz o godz. 17.00 i 19.00 dla dorosłych i młodzieży.

10.  W sobotę o godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

11.   Do skarbony na kwiaty umieszczonej przy sklepiku można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

12.    W najbliższy piątek o godz. 19.00 na ulicach Olsztyna odbędzie się nabożeństwo Drogi krzyżowej. Rozpoczęcie w bazylice konkatedralnej Św. Jakuba. Organizatorzy proszą o zabranie świec ze sobą.

13.    Panowie ze straży Groby Pańskiego zapraszają chętnych mężczyzn do czuwania jako strażacy przy Ciemnicy i Grobie Pańskim. Zapisy u proboszcza parafii w zakrystii lub telefonicznie.

14.   Zapraszamy do włączenia się w modlitwę nowennową „Akcja 21:20” w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowenna będzie mieć miejsce w dniach od 16 do 24 marca. W tych dniach zapraszamy do kościoła na godz. 21.00.

15.        Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!