Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Wielkiego Postu, 18.02.2024 r.

1.   Dziś o godz. 17.15. nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

2.     W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.     We wtorek po wieczornej Mszy Świętej Oaza Przy Studni zaprasza do sali w klasztorze na konferencję na temat współuzależnienia, którą wygłosi duszpasterz osób uzależnionych – Ksiądz Tadeusz Alicki.

4.     W czwartek po Mszy św. wieczornej Lectio divina w sali w klasztorze.

5.     W czwartki Pani Organistka zaprasza młodzież i dorosłych na spotkanie scholi w sali w klasztorze. Na tych spotkaniach można się nauczyć m.in. śpiewać psalmy.

W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi krzyżowej: O godz. 16.15 dla dzieci oraz o godz. 17.00 i 19.00 dla dorosłych. Na plakacie i na stronie internetowej parafii znajduje się informacja o ekstremalnej Drodze krzyżowej.

6.     W sobotę o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci z kl. III.

7.     Od III niedzieli Wielkiego Postu rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.

8.     Dziś zbieramy ofiary do puszek na potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać!

9.     W sklepiku parafialnym można nabyć ciasta. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wsparcie osób starszych wspomaganych przez Federację Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

10.  W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Janina Krzysztanowska, Anna Gamdzyk oraz Stanisława Trendowska. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz, Wieczny odpoczynek…

11.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!