Ogłoszenia duszpasterskie na 24. niedzielę zwykłą, 17.09.2023 r.

1.    Dziś przed kościołem będziemy zbieramy ofiary do puszki dla potrzebujących.

2.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.    W najbliższy wtorek wznawia swoje formacyjne spotkania „Oaza dla Dorosłych”. Zapraszamy we wtorki na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie w salce w klasztorze. Szczegóły na plakacie.

4.    W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Ofiary zebrane z tej Mszy św. będą przeznaczone na wsparcie tych katolickich mediów.

5.    W czwartek po Mszy św. wieczornej Lectio divina w sali w klasztorze.

6.    Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców dzieci z kl. III na spotkanie organizacyjne w sprawie I Komunii Św. Tego samego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z kl. VIII odnośnie przygotowania do sakramentu bierzmowania.

7.    Rodzice Filipa Jabłońskiego zwracają się o pomoc dla swojego syna, który urodził się z wrodzonym zespołem wad kostnych. By Filip był sprawnym i zdrowym dzieckiem potrzebna jest kosztowna operacja w Warszawie, do której brakuje jeszcze 250 tys. złotych. Ofiary będą zbierane w niedzielę 24 września.

8.    W sklepiku parafialnym są do nabycia: kalendarze papieskie na rok 2024 oraz miody, kit pszczeli i świece z wosku.

9.    Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński organizowany w naszej parafii w październiku b.r. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

10.  Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.