Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą, 10.09.2023 r.

1.   Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.   Dziś na godz. 16.00. zapraszamy do auli pod kościołem na drugie spotkanie z br. Adamem Michalskim. Konferencja będzie dotyczyła duchowości oraz choroby alkoholowej. Po konferencji organizatorzy zapraszają na mityng otwarty grupy Ojca Benignusa na godzinę 17.00.

3.   W poniedziałek Mszy św. wieczorna z udziałem FZŚ oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.   W środę po Mszy św. wieczornej procesja fatimska.

5.   W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do sali w klasztorze na rozważanie Ewangelii z najbliższej niedzieli.

6.   Lektorów, ministrantów oraz chłopców chcących służyć przy ołtarzu zapraszamy w najbliższą sobotę na zbiórkę na godz. 9.00.

7.   Wszystkie dzieci, chcące śpiewać i tworzyć scholkę  dziecięcą zapraszamy dziś na godz. 12:30 do kościoła. Spotkania formacyjne będą odbywały się w piątki o godz. 16,00. Pierwsze odbędzie się 15 września.  Grupę prowadzi pani Asia-organistka.

8.   24 września po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców dzieci z kl. III na spotkanie organizacyjne w sprawie I Komunii Św. Tego samego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z kl. VIII odnośnie przygotowania do sakramentu bierzmowania.

9.   Rodzice Filipa Jabłońskiego zwracają się o pomoc dla swojego syna, który urodził się z wrodzonym zespołem wad kostnych. By Filip był sprawnym i zdrowym dzieckiem potrzebna jest kosztowna operacja w Warszawie, do której brakuje jeszcze 250 tys. złotych. Ofiary będą zbierane w niedzielę 24 września.

10.   Za tydzień w sklepiku parafialnym będą do nabycia: kalendarze papieskie na rok 2024 oraz miody, kit pszczeli i świece z wosku.

11.    Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński organizowany w naszej parafii w październiku b.r. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

12.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.