Ogłoszenia duszpasterskie na 19. niedzielę zwykłą, 13.08.2023 r.

1.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.  Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 procesja fatimska.

3.  W poniedziałek Msza św. o godz. 18.00 z udziałem FZŚ. Po wieczornej Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.   We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.

5.    W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 będą zbierane ofiary na działalność Radia Maryja i TV TRWAM.

6.    W niedzielę 27 sierpnia o godz. 14.00 nasza parafia organizuje grupowy seans w kinie Helios w Olsztynie (w galerii handlowej „Aura”) filmu pt:. „Błogosławiona rodzina” o beatyfikowanej rodzinie Ulmów. Zapisy pod nr tel. 509 777 943. Koszt biletu to 15 zł.

7.    Decyzją Ministra Prowincjalnego naszą wspólnotę zakonną opuszcza Br. Grzegorz Świderski. Zostaje przeniesiony do Lublina. Msza św. dziękczynna za jego posługę w parafii odbędzie się w niedzielę 20 sierpnia o godz. 18.00.

8.  Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszki dla potrzebujących.

9.    Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.