Ogłoszenia duszpasterskie na 5. niedzielę wielkanocną, 07.05.2023 r.

1.     Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie rady parafialnej w sali w klasztorze.

2.     W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ. Po Mszy wieczornej św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez FZŚ.

3.     Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

4.      W środę po Mszy św. wieczornej Lectio divina w sali w klasztorze.

5.      W sobotę 13 maja spowiedź dla dzieci przed I Komunią Św. o godz. 10.00. Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i procesję fatimską po niej.

6.     Za dwa tygodnie o godz. 13.00 odbędzie się rocznica I Komunii Św. dla dzieci z kl. IV.

7.     Za tydzień na Mszach św. o godz. 10.00 i 13.00 odbędzie się uroczystość I Komunii Św. Parafian uczęszczających zwykle na te godziny prosimy o wybór innych godzin Mszy św.

8.     Za tydzień zapraszamy także na godz. 14.30 na program poetycko-muzyczny, w którym Pani Krystyna Korejwo zaprezentuje własną twórczość literacką inspirowaną pontyfikatem Św. Jana Pawła II. W programie wystąpią również: Pan Jan organista oraz Daniel Korejwo.

9.     Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.

10.    W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Eliza Selinger oraz Janina Misiukiewicz. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz…, Wieczny odpoczynek…

11.     Za wszelkie duchowe i materialne wsparcie, jakie płynie z Waszych ofiarnych serc składamy serdeczne Bóg zapłać!