Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę wielkanocną, 30.04.2023 r.

1.   Dzisiejsza „Niedziela Dobrego Pasterza” rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.  Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na działalność duszpasterstwa powołań naszej Warszawskiej Prowincji Kapucynów.

2.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.    Nabożeństwa majowe będą sprawowane codziennie o godz. 17.30.

4.    W środę 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na koncert pieśni patriotyczno-religijnych w wykonaniu chóru „TĘCZA”.

5.     W środę kancelaria będzie nieczynna. Tego dnia nie będzie także rozważania Lectio divina.

6.     W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

7.     W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych. Spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 17.30.

8.    W I sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30. Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi od godz. 11.00 – 12.00. O godz. 12.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Serca Maryi. O godz. 16.30 konferencja formacyjna dla wspólnoty „Żywego Różańca”. O godz. 17.15 różaniec. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem „Żywego Różańca” wraz ze zmianą tajemnic.

9.   Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na potrzebujących z naszej parafii.

10.   Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie rady parafialnej w sali w klasztorze.

11.   Za dwa tygodnie na Mszach św. o godz. 10.00 i 13.00 odbędzie się uroczystość I Komunii Św. Parafian uczęszczających zwykle na te godziny prosimy o wybór innych godzin Mszy św.

12.  Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.