Ogłoszenia duszpasterskie na 3. niedzielę wielkanocną, 23.04.2023 r.

1.     Dzisiaj w Kościele w Polsce przeżywamy XV Tydzień Biblijny oraz VII Narodowe czytanie Pisma Świętego. Do wspólnotowej lektury została wybrana tym razem Ewangelia wg św. Jana. Po Mszy św. będzie można wejść na ambonę i zacząć czytać Ewangelię wg Św. Jana. Na stoliku przy prezbiterium znajduje się koszyk z pociętymi siglami, które można zabrać do domu.

2.    Dziś o godz. 17.30 rozważanie tajemnicy różańcowej wraz ze Św. o. Pio. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

3.    W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, głównego Patrona naszej diecezji oraz Warszawskiej Prowincji Kapucynów. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.    W środę po Mszy św. wieczornej Lectio divina w sali w klasztorze.

5.     W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo gietrzwałdzkie.

6.     Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszki dla potrzebujących z naszej parafii.

7.     Zapraszamy na pielgrzymkę do Nowego Miasta n. Pilicą oraz Niepokalanowa. Szczegóły na tablicach ogłoszeń oraz w internecie.

8.     Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.