Ogłoszenia duszpasterskie na 30. niedzielę zwykłą, 23.10.2022 r.

1.    Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną, a od jutra tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Z tej racji dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne prowadzone przez naszą Warszawską Prowincję Braci Kapucynów.

2.    Dziś o godz. 17.00 rozważanie tajemnicy różańcowej wraz ze św. o. Pio. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

3.    2,013 zł przekazaliśmy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem.

4.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

5.    Zbliża się miesiąc listopad – czas wdzięcznej pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności. Na stoliku przy sklepiku parafialnym znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, na tacę lub w kancelarii. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad w czasie różańca o godz. 17.15. i na Mszy św. o godz. 18.00.

6.    W czwartek Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej zostanie odmówiona o godz. 17.00.

7.    Nowa księga intencji na rok 2023 będzie dostępna od 4 listopada w kancelarii.

8.    Do końca października przyjmujemy zapisy na przygotowanie się do przyjęcia sakramentów: Eucharystii i Bierzmowania. Szczegółowe informacje u katechetów i proboszcza.

9.    W sklepiku parafialnym można nabyć kalendarze ścienne na rok 2023 ze św. Janem Pawłem II oraz modlitewniki dla dorosłych.

10.     Zapraszamy do zapisywania się do wspólnoty „Żywego Różańca”. Osoby chętne prosimy, by w zakrystii zostawiły kontakt do siebie lub po Mszy św. niedzielnej o godz. 10.00 bezpośrednio zgłaszały się do Prezesa „Żywego Różańca” – pana Krzysztofa.

11.     Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.