Ogłoszenia duszpasterskie na 29. niedzielę zwykłą, 16.10.2022 r.

1.    Dziś z racji na XXII „Dzień Papieski” zbieramy ofiary do kartonowych puszek na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Natomiast do metalowych puszek dla potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.   W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji imieninowej proboszcza naszej parafii. Po Eucharystii wieczornej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.   Modlitwa różańcowa odbywa się codziennie o godz. 17.30.

4.   Zbliża się miesiąc listopad – czas wdzięcznej pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii lub kancelarii. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad w czasie różańca o godz. 17.15. i na Mszy św. o godz. 18.00.

5.           W środę o godz. 18.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia.

6.      W czwartek  Msza św. o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. W czasie tej Eucharystii będą zbierane ofiary na utrzymanie tych katolickich mediów.

7.       Do końca października przyjmujemy zapisy na przygotowanie się do przyjęcia sakramentów: Eucharystii i Bierzmowania. Szczegółowe informacje u katechetów i proboszcza.

8.      W sklepiku parafialnym można nabyć kalendarze ścienne na rok 2023 ze św. Janem Pawłem II oraz modlitewniki dla dorosłych.

9.    Zapraszamy do zapisywania się do wspólnoty „Żywego Różańca”. Osoby chętne prosimy, by w zakrystii zostawiły kontakt do siebie lub po Mszy św. niedzielnej o godz. 10.00 bezpośrednio zgłaszały się do Prezesa „Żywego Różańca” – pana Krzysztofa.

10.     Nowa księga intencji na rok 2023 będzie dostępna w kancelarii od piątku  04 listopada.

11.      Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.