Ogłoszenia duszpasterskie na 28. niedzielę zwykłą, 09.10.2022 r.

1.     Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.     Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie na g. 17.30.

3.     W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.     W środę o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z kl. III.

5.      W czwartek 13 października wspominany Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja fatimska.

6.      Zbliża się miesiąc listopad – czas wdzięcznej pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności. Na stoliku przy sklepiku parafialnym znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad w czasie różańca o godz. 17.15. i na Mszy św. o godz. 18.00.

7.    Zapraszamy do zapisywania się do wspólnoty „Żywego Różańca”. Osoby chętne prosimy, by w zakrystii zostawiły kontakt do siebie lub po Mszy św. niedzielnej o godz. 10.00 bezpośrednio zgłaszały się do Prezesa „Żywego Różańca” – pana Krzysztofa.

8.      Do końca października przyjmujemy zapisy na przygotowanie się do przyjęcia sakramentów: Eucharystii i Bierzmowania. Szczegółowe informacje u katechetów i proboszcza.

9.       W piątek o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

10.     W najbliższą sobotę na Mszy św. o godz. 8.00 społeczność ZSCHiO będzie dziękowała Panu Bogu za 60-lecie istnienia szkoły. Także w sobotę o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci z kl. III.

11.  Za tydzień w sklepiku parafialnym będzie można nabyć modlitewniki dla dorosłych oraz kalendarze ścienne na rok 2023 ze Św. Janem Pawłem II.

13.       Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek dla potrzebujących z naszej parafii.

14.      Za tydzień także odbędzie się XXII Dzień Papieski połączony ze zbiórką na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży.

15.     Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy dodatek do „Gościa Niedzielnego” pt:. „Dotyk Miłosierdzia”. Dla dzieci są: „Mały Promyczek” i „Promyczek Dobra”.

16.      Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.