Ogłoszenia duszpasterskie na 22. niedzielę zwykłą, 28.08.2022 r.

1.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.  W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.30 nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ.

3.  W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga krzyżowa prowadzone przez FZŚ. Od godz. 17.30 nabożeństwo wynagradzające NSPJ i spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30.

4.  Po 35. latach pracy dydaktycznej pani Danuta Podhorodecka, dotychczasowa dyrektor przedszkola miejskiego nr 37 w Olsztynie przechodzi na emeryturę. W ten piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy pragną wyrazić wdzięczność Panu Bogu, jak i samej pani dyrektor za lata pracy w oświacie.

5.  W I sobotę m-ca od godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 12.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 16.30 konferencja formacyjna dla „Żywego Różańca”. O godz. 17.15 różaniec. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem Wspólnoty „Żywego Różańca”.

6.  Za tydzień w niedzielę 4 września na Mszy św. o godz. 13.00 rozpoczniemy wraz z katechetami nowy rok katechetyczny i szkolny. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Dzieci z pierwszych klas prosimy o przyniesienie nowych tornistrów.

7.   Po 30. latach został oddany do renowacji obraz Patronki naszej parafii – Matki Bożej Ostrobramskiej. Całkowity koszt odnowienia wraz z dojazdem wyniesienie 10, 800 zł. Ofiary na ten cel można składać w drugą niedzielę miesiąca września (na „fundusz parafialny”) lub na konto. Obraz powróci na swoje miejsce 30. września br. Bóg zapłać za już złożone ofiary!

8.  Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro i ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej.