Ogłoszenia duszpasterskie na 16. niedzielę zwykłą, 17.07.2022 r.

1.    Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na potrzebujących z naszej parafii.

2.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.     We wtorki o godz. 8.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo św. Antoniego. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych. W czwartki o godz. 18.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Intencje mszalne można składać do wyznaczonych skrzynek na klęcznikach.

4.     W sobotę 23. dnia miesiąca o godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

5.     Za tydzień w niedzielę będziemy gościli w naszej parafii naszego współbrata, o. Krzysztofa Fabicha, organizatora tegorocznej „Golgoty Młodych” w Serpelicach. To kilkudniowe wydarzenie w formie rekolekcji, na które zapraszane są ciekawe osoby ze świata wiary i muzyki. Brat Krzysztof przez całą niedzielę – oprócz wieczornej Mszy św. – będzie głosił kazania. Po Mszach św. będzie prosił o wsparcie materialne na zorganizowanie tego dzieła dla młodych.

6.     Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Już dziś można nabyć breloczki ze Św. Krzysztofem.

7.     Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.