Ogłoszenia duszpasterskie na 13. niedzielę zwykłą, 26.06.2022 r.

1.    Dziękujemy serdecznie Paniom z Caritasu i z Ukrainy za sprzątnięcie otoczenia wokół kościoła.

2.    W poniedziałek w czasie nabożeństwa czerwcowego będzie odmówiona nowenna gietrzwałdzka. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.    W środę obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia swoje imieniny obchodzi o. Paweł Kaczorek. Msza św. w Jego intencji odbędzie się w środę o godz. 18.00.

4.    W I piątek m-ca o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga krzyżowa prowadzone przez FZŚ.

5.    W I sobotę m-ca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi; o godz. 16.45. – konferencja formacyjna dla wspólnoty „Żywego Różańca”, o godz. 17.15 różaniec, a o godz. 18.00 – Msza św. w intencjach „Żywego Różańca”.

6.     Ze względu na pielgrzymkę do Krakowa zmiana tajemnic różańcowych odbyła się w sobotę 25 czerwca po Mszy św. wieczornej. Jeśli ktoś z różnych powodów nie był obecny w dniu wczorajszym, będzie mógł to uczynić w sobotę 2 lipca po Mszy św. wieczornej.

7.    Z racji na zbliżającą się uroczystość Św. Piotra i Pawła, dzisiejsza taca jest  przeznaczona na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego.

8.    Trwa remont elewacji zewnętrznej na ścianie frontowej kościoła. W dni powszednie wejście do kościoła na Msze święte poranne odbywa się przez boczne drzwi. Drzwi frontowe będą otwarte na nabożeństwa czerwcowe i wieczorną Mszę św. Serdecznie dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na ten cel.

9.     Na rozpoczynające się wakacje, urlopy wszystkim życzymy dobrego czasu odpoczynku.

10. Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.