Ogłoszenia duszpasterskie na 12. niedzielę zwykłą, 19.06.2022 r.

1.     Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki dla potrzebujących z naszej parafii, jak i uchodźców z Ukrainy.

2.     Nabożeństwa czerwcowe odbywają się o godz. 17.30. Do czwartku włącznie wychodzimy na procesję z Najświętszym Sakramentem po placu kościelnym.

3.     W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.     W środę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy uczniów i nauczycieli, by wspólnie podziękować Panu Bogu za przeżyty kolejny rok szkolny i katechetyczny.

5.     W czwartek obchodzimy Uroczystość Św. Jana Chrzciciela. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

6.     Tegoroczna zbiórka na Świętopietrze odbędzie się w niedzielę 26 czerwca br. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego.

7.     Trwa remont elewacji zewnętrznej na ścianie frontowej kościoła. W dni powszednie wejście do kościoła na Msze święte poranne odbywa się przez boczne drzwi. Drzwi frontowe będą otwarte na nabożeństwa czerwcowe i wieczorną Mszę św. Serdecznie dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na ten cel.

8.     W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Mirosław Korzeniewski oraz Kazimierz Napiórkowski. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz…, Wieczny odpoczynek…

9.     Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.