Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego, 29.05.2022 r.

1.   Dziś w Lublinie o godz. 13.00 dwóch naszych braci przyjmie święcenia kapłańskie. Polecamy ich Waszej modlitwie. Natomiast w ten czwartek w naszym kościele o godz. 18.00 bracia neoprezbiterzy odprawią Mszę św. prymicyjną. Serdecznie zapraszamy!

2.   W poniedziałek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.   Modlitwy nowennowe przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawiane są podczas nabożeństwa majowego.

4.   W czerwcu, lipcu oraz do połowy sierpnia nie ma już wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na msze św. nowennowe: We wtorki o godz. 8.00 przez wstawiennictwo św. Antoniego. W środy o godz. 18.00 przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia oraz w czwartki o godz. 18.00 przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Intencje zapisujemy sami i wrzucamy na przygotowanych kartkach do skrzynek umieszczonych na klęcznikach.

5.   W dn. 01 – 03 lipca br. zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowa oraz do Sieprawia – Sanktuarium Bł. Anieli Salawy. Szczegóły w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii.

6.   W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ.

7.   W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św. W lipcu i sierpniu nie będzie Komunii św. dla chorych w I piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga światła prowadzona przez FZŚ.

8.   W I sobotę miesiąca od godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 11.00 adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 12.00 Msza św. w intencji wynagradzającej. O godz. 16.30 konferencja formacyjna dla członków „Żywego Różańca i piętnastominutowe rozmyślanie”. O godz. 17.00 różaniec. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem wspólnoty „Żywego Różańca”.

9.   Serdecznie zapraszamy do udziału w Wakacyjnej Oazie dorosłych, która odbędzie się w Głotowie od 3 do 9 lipca. Rekolekcje poprowadzi o. Grzegorz Świderski. Informacje i zapisy u P. Oli. Ulotki z informacją wyłożone są na stoliku oraz na stronie internetowej naszej parafii.

10.      W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Kazimierz Napiórkowski, Leokadia Nikraszewicz oraz Ewa Iwańczyk. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz, Wieczny odpoczynek…

11.      Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.