Ogłoszenia duszpasterskie na 5. niedzielę wielkanocną, 15.05.2022 r.

1.   Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na działalność duszpasterstwa powołań naszej Warszawskiej Prowincji Kapucynów.

2.   Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki, z których zakupimy żywność dla potrzebujących z naszej parafii oraz uchodźców z Ukrainy. Bóg zapłać!

3.    Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

4.    Dziś o godz. 13.00 rocznica I Komunii Św. dla dzieci z kl. IV.

5.   W poniedziałek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.  W środę w naszym Zakonie obchodzimy Święto Św. Feliksa z Cantalice, patrona dzieci. Z racji tego święta można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Namaszczenie dzieci i kobiet w stanie błogosławionym olejem św. Feliksa odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00.

7.  Za tydzień przed kościołem przedstawiciele m.in. z naszej parafii będą zbierali ofiary na pomoc w leczeniu Kingi, która walczy o normalne życie, bo urodziła się z SMA – ciężką chorobą o podłożu genetycznym, która objawia się rdzeniowym zanikiem mięśni. Zdrowie dziecka może uratować nierefundowany lek, który kosztuje ok. 10 mln złotych!

8.  Za wszelkie duchowe i materialne wsparcie, jakie płynie z Waszych ofiarnych serc składamy serdeczne Bóg zapłać!