Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu, 13.03.2022

1.   Dziś z racji na 13. dzień miesiąca różaniec o godz. 16.45 prowadzony przez rycerzy fatimskich.

2.   Dziś także o godz. 17.15. nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

3.   Tydzień temu na uchodźców z Ukrainy zebraliśmy 6, 986 zł. Bóg zapłać! Ofiary zostały przekazane naszemu diecezjalnemu Caritasowi, który wspomaga uchodźców w ośrodkach: W Rybakach i Waplewie.

4.   Na terenie naszego osiedla zamieszkali uchodźcy z Ukrainy, którzy w środę zgłaszają się po dary do naszego parafialnego koła „Caritas”. Na furtę klasztorną dalej można przynosić produkty spożywcze, jak i kosmetyczne, które nasz parafialny „Caritas” przekaże potrzebującym z Ukrainy. Bóg zapłać za już przekazane dary!

5.   Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na wsparcie projektów misyjnych „Ad Gentes”. Bóg zapłać!

6.   Trwa Wielki Post. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.15 dla dzieci; o godz. 17.00 dla dorosłych, a o godz. 19.00 dla młodzieży.

7.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.   W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Radia Maryja i TV TRWAM. Podczas tej Mszy św. będą zbierane ofiary na wsparcie tych katolickich mediów.

9.   W piątek rozpocznie się w naszym klasztorze weekend małżeński, który poprowadzi nasz współbrat o. Piotr Zajączkowski z Zakroczymia. Szczegółowe informacje zostaną podane w poniedziałek na stronie internetowej parafii i na facebook’u.

10.   W sobotę przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. tego dnia będą jak w dzień powszedni. Na godz. 17.30 zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę przez wstawiennictwo Św. Józefa.

11.    Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi franciszkanin konwentualny o. Robert Zbierański, proboszcz parafii Św. Maksymilian Kolbe przy ul. Dworcowej.

12.    Nasz gwardian o. Michał udaje się dziś do Lublina, by głosić rekolekcje wielkopostne dla dzieci. Otoczmy go naszą modlitwą!

13.    Za tydzień w niedzielę o godz. 14.00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania.

14.    Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!