Ogłoszenia na V niedzielę zwykłą, 06.02.2022 r.

1.   Bóg zapłać za ofiary złożone w Święto Ofiarowania Pańskiego na rzecz zakonów klauzurowych. 1,465 zł (po połowie) przekażemy siostrom w Szczytnie oraz Spręcowie.

2.    W dniach 6 – 14 lutego 2022 r. odbędzie się w Olsztynie V Tydzień Małżeństwa. Szczegółowe informacje na plakacie oraz w internecie na stronie duszpasterstwa rodzin – www.rodzina.archwarmia.pl

3.   Dziś szósty dzień miesiąca. Modlitwa przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II zostanie odmówiona na sumie.

4.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.   We wtorek o godz. 8.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo Św. Antoniego. Intencje można składać do skrzynki umieszczonej na klęczniku przy figurze Św. Antoniego.

6.   W środę o godz. 17.30 Nowenna przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych.

7.   W środę o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z kl. III.

8.   W piątek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Na Mszach świętych o godz.: 11.00 i 18.00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

9.   W piątek o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

10.  W sobotę o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci z kl. III.

11.  W minionych tygodniach do domu Ojca odeszli następujący parafianie: Adela Michałowska, Ewa Żelazowska, Iwona Rejko oraz Zygmunt Robak. Pomódlmy się o ich zbawienie: Ojcze Nasz… Wieczny Odpoczynek…

12.  Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!