Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą, 30.01.2022 r.

1.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.   W poniedziałek 31. stycznia kończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeśli ktoś z parafian będzie chciał przyjąć kapłana „po kolędzie” to prosimy, by był w gotowości od godz. 16.30.

Poniedziałek  31 stycznia – ul. Kołobrzeska bloki nr 36 i 36A.

Jeśli ktoś z parafian był nieobecny w czasie „kolędy”, a pragnie zaprosić nas z wizytą duszpasterską, to prosimy o zgłaszanie się telefonicznie lub w zakrystii.

3.    W środę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o osobach konsekrowanych, zwłaszcza o braciach posługujących w naszej parafii. Taca zebrana w tym dniu będzie przeznaczona na utrzymanie sióstr klauzurowych w Szczytnie oraz Spręcowie. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

4.    W I czwartek miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ.

5.    W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św.  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga krzyżowa prowadzone przez FZŚ. O godz. 17.30 nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30.

6.    W I  sobotę miesiąca od godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 16.30 spotkanie formacyjne dla wspólnoty „Żywego Różańca”. O godz. 17.15 – różaniec prowadzony przez wspólnotę „Żywego Różańca”. O godz. 18.00 – Msza św. w intencjach „Żywego Różańca” wraz  ze zmianą tajemnic. Tego dnia na Mszę św. o godz. 7.00 – z racji na wspomnienie św. Agaty – będzie można przynieść swój chleb i wodę do pobłogosławienia.

7.    W dniach 6 – 14 lutego 2022 r. odbędzie się w Olsztynie V Tydzień Małżeństwa. Szczegółowe informacje na plakacie oraz w internecie na stronie duszpasterstwa rodzin – www.rodzina.archwarmia.pl

8.    Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!