Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę adwentu, 19.12.2021 r.

1.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.    Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli produkty żywnościowe, środki czystości, z których zostało przygotowanych i rozdanych 130 paczek dla potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać!

3.     Zakończyliśmy rekolekcje adwentowe. Ks. Roman dziękuję serdecznie wszystkim za przekazane ofiary w wysokości 8, 153 zł na odbudowę spalonego kościoła. Bóg zapłać!

4.     Dziękujemy serdecznie także za ofiary w wysokości 1,143 zł złożone dla naszych kapucyńskich misjonarzy w ramach zbiórki „Kościół na Wschodzie”.

5.     W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. O godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych. Intencje na tę Mszę św. można składać do skrzynki umieszonej po lewej stronie kościoła.

7.    W czwartek o g. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

8.    W piątek 24 grudnia Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Msze święte tego dnia będą o godz.: 7.00 i 8.00. Nie ma Mszy św. o godz. 18. 00. Kancelaria będzie nieczynna. O północy będziemy celebrowali „Pasterkę” poprzedzoną procesją z figurką Dzieciątka Jezus do żłóbka i wspólną Liturgią Godzin o godz. 23.30.

9.     W Wigilię spowiadamy od godz. 6.30 do 12.00 bez przerw. Następnie kościół będzie zamknięty do godz. 23.00 w celu przygotowania i wystroju świątyni.

10.   W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne. Nie ma już świec „Caritas”. Świece „Caritas” dostępne są jeszcze w parafii św. Maksymiliana Kolbe przy dworcu.

11.    Porządek liturgiczny w czasie dwóch dni świątecznych jak w każda niedzielę. W sam dzień Bożego Narodzenia, czyli w sobotę nie ma dyżuru spowiedzi. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba, proszę zgłosić się do zakrystii.

12.    Bóg zapłać za wszelkie duchowe wsparcie oraz ofiary przekazywane na kościół i klasztor. Odwdzięczamy się naszą modlitwą za Was.