Ogłoszenia parafialne na 33. niedzielę zwykłą, 14.11.2021 r.

1.          Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.          W naszej parafii od dzisiaj rozpoczęły się tygodniowe misje ludowe pt:. „Rodzina Bogiem silna”. Misje głoszą nasi współbracia z Zakroczymia: o. Wojciech Sugier i o. Grzegorz Filipiuk. Msze św. z naukami będą w godz:. 7.00, 8.00, 11.00 i 18.00. Szczegółowy plan misji znajduje się na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

3.          We wtorek 16 listopada przypada główna uroczystość odpustowa naszego kościoła: NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Msze św.
tego dnia będą o godz: 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.

4.          Na zakończenie misji parafialnych 21 listopada o godz. 16.00 w kościele odbędzie się koncert chóru „Oremus” z Miłakowa. Chór wykona m.in. pieśni franciszkańskie i maryjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza rodziny.

5.          W środę przypada Święto Św. Elżbiety Węgierskiej, patronki FZŚ.

6.          W środę po różańcu wspominkowym Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia oraz Msza św. o godz. 18.00 w tych intencjach.

7.          W czwartek Msza św. o g. 18.00 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Podczas tej Mszy św. będą zbierane ofiary na wsparcie tych katolickich mediów.

8.          W zakrystii można zapisywać się na prenumeratę miesięcznika „Różaniec” na rok 2022. Cena rocznej prenumeraty to 75 zł. Zachęcamy także do zapisania się na prenumeratę miesięcznika „WPIS” z Krakowa, który od lat promuje takie wartości jak: wiara, patriotyzm i sztuka. Cena w prenumeracie tylko 5 zł. Zapisy na „WPIS” w sklepiku parafialnym.

9.           W sklepiku parafialnym są już do nabycia świece wigilijne „Caritas”. Zatroszczmy się i weźmy je także dla tych parafian, którzy ze względu na wiek pozostali w domach.

10.    Za tydzień w niedzielę taca będzie przeznaczona dla naszych współbraci misjonarzy jako nasz wyraz wdzięczności i wsparcia dla nich.

11.    Za tydzień także przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek dla potrzebujących z naszej parafii.

12.    Za wszelkie ofiary, jakie składacie na nasz kościół i klasztor serdecznie dziękujemy pamiętając o Was w codziennych modlitwach.