Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 21.11.2021 r.

1.  W dniu dzisiejszym za ponowienie „Aktu Oddania Sercu Bożemu” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2.  Dziś kończą się misje parafialne pt:. „Rodzina Bogiem silna”. Na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na koncert rodzinny w wykonaniu chóru „Oremus” z Miłakowa, który zaśpiewa m.in. pieśni franciszkańskie i maryjne.

3.   Dziś także przed kościołem jest zbiórka ofiar do puszek dla potrzebujących z naszej parafii.

4.   Do końca listopada modlimy się za zmarłych wypisanych na kartkach wspominkowych o godz. 17.15 oraz na Mszy św. o godz. 18.00.

5.   Od 22 listopada będziemy roznosili opłatki po naszej parafii. Zwracamy uwagę, że do tego upoważnieni są tylko bracia kapucyni. Roznoszenie opłatków rozpocznie się od godz. 16.30 od ul. Kołobrzeskiej. Szczegółowy plan roznoszenia opłatków znajduje się na tablicach ogłoszeń. Ofiary, które
zostaną złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Opłatki można także nabywać w zakrystii, na furcie oraz w kancelarii.

6.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.    We wtorek o godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

8.    W środę o godz. 18.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia. Intencje na tę Mszę św. zostaną odczytane po różańcu wypominkowym.

9.     W środę o godz. 19.00 w kościele spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z kl. III.

10.   W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie młodzież chcącą poznać bliżej postać św. Franciszka z Asyżu. Wejście od furty klasztornej.

11.     Także w piątek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

12.     Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej zostanie odmówiona w sobotę po różańcu wypominkowym.

13.      W sobotę o godz. 10.00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci z kl. III.

14.      W sklepiku parafialnym można nabyć świece wigilijne „Caritas”.

15.     Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszki w ramach dorocznej zbiórki na rzecz Caritas Archidiecezji Warmińskiej. W tym roku zarządzeniem Ks. Arcybiskupa ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dla migrantów.

16.     Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Medjugorie i innych ciekawych miejsc w Chorwacji i Bośni w dniach 22-29 czerwca 2022 r. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

17.     W zakrystii można zapisać się na prenumeratę miesięczników: „Różaniec” i „WPIS”.

18.    Serdecznie dziękujemy Wam za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy od Was każdego dnia. Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.