Ogłoszenia duszpasterskie na 32. niedzielę zwykłą, 07.11.2021 r.

1.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.   W kancelarii lub zakrystii można zamawiać intencje mszalne na rok 2022 r.

3.   W środę intencje nowennowe przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia będą odczytane po różańcu wypominkowym.

4.    W czwartek przypada 103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. tego dnia będą sprawowane w godz:. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00. W tym wyjątkowym dniu po Mszy św. wieczornej chór „Tęcza” zaprasza do kościoła na koncert pieśni patriotycznych.

5.    W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież chcącą poznać bliżej postać św. Franciszka z Asyżu. Wejście od strony furty klasztornej.

6.    W tym miesiącu modlimy się szczególnie za naszych zmarłych na różańcu o godz. 17.15 i podczas Mszy św. o godz. 18.00. Kartki wypominkowe rozłożone na stolikach można składać w zakrystii, na tacę lub w kancelarii.

7.    Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się tygodniowe misje parafialne pt:. „Rodzina Bogiem silna”. Msze św. z naukami będą o godz. 7.00; 8.00, 11.00 i 18.00. Szczegółowy plan misji znajduje się w gablotach i na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym czasie łaski.

8.    W sobotę 13 listopada obchodzimy uroczystość konsekracji naszego kościoła. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec prowadzony przez Rycerzy fatimskich.

9.   W zakrystii można zapisywać się na roczną prenumeratę miesięcznika „Różaniec”.

10.       Za tydzień taca jest przeznaczona na fundusz parafialny.

11.        Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!