Ogłoszenia duszpasterskie na 30. niedzielę zwykłą, 24.10.2021 r.

1.    Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną, a od jutra tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Z tej racji dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne prowadzone przez naszą Warszawską Prowincję Braci Kapucynów.

2.    Dzisiaj także gościmy w naszej parafii naszego współbrata o. Szymona Janowskiego, który przez cały dzień będzie głosił homilie. Po Mszach św. w sklepiku parafialnym będzie możliwość nabycia jego książki pt:. „Wrak Ewangelii”. Książka będzie dostępna w cenie 20 zł.

3.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4.    Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, na tacę lub w kancelarii.

5.    W środę Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej zostanie odmówiona o godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza św. Nowennowa za wstawiennictwem Matki Miłosierdzia.

6.    Zapraszamy serdecznie osoby młode, które chciałyby należeć do Oazy Młodzieżowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy świętej wieczornej. Więcej informacji u o. Pawła.

7.    Razem z Ojcami Franciszkanami oraz Olsztyńskim Stowarzyszeniem Jazzowym, zapraszamy na Zaduszki Jazzowe, które odbędą się w czwartek, 4 listopada o godz. 20.00 w dolnej kondygnacji naszego kościoła.

8.    Nowa księga intencji na rok 2022 będzie dostępna od środy 3 listopada w kancelarii.

9.    W sklepiku parafialnym można nabyć kalendarze ścienne na rok 2022 z Matką Bożą i ze św. Janem Pawłem II.

10.     Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.