Ogłoszenia duszpasterskie na 27. niedzielę zwykłą, 03.10.2021 r.

1.    Dziś na Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III.

2.    W poniedziałek 4 października w naszej parafii obchodzimy uroczystość odpustową Św. Franciszka z Asyżu. Msze św. tego dnia będą o godz.: 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Transitus. Zgodnie z tradycją franciszkańska kazania tego dnia będzie głosił dominikanin, o. Rafał Groński. Z racji na odpust nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kancelaria będzie również nieczynna.

3.     Nabożeństwo różańcowe odbywa się codziennie o godz. 17.30.

4.     W środę o godz. 17.30 Nowenna przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych. Z racji na szósty dzień miesiąca po Mszy św. wieczornej modlitwa pod krzyżem papieskim przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

5.      W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.30 nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ.

6.      Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili XXI Dzień Papieski. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

7.      Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Są już dla dzieci: „Mały Promyczek” i „Promyczek Dobra”.

8.      Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.

9.      Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz klasztoru i parafii składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.