Ogłoszenia duszpasterskie na 26. niedzielę zwykłą, 26.09.2021 r.

1.   Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży z kl. 8, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.

2.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.

3.   Trwa nowenna przed uroczystością odpustową ku czci św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na wieczorne Msze św. połączone z modlitwą nowennową i okolicznościowym kazaniem o Biedaczynie z Asyżu.

4.  W parafii pw. bł. Franciszki Siedliskiej w Olsztynie odbędzie się wprowadzenie relikwii bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Uroczystość odbędzie się 28 września br. (wtorek) o godz. 18.oo. Do udziału w tej uroczystości  Ks. Abp Józef Górzyński Metropolita Warmiński
zaprasza wszystkich wiernych.

5.  W środę przypada Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia swoje imieniny obchodzi gwardian naszej wspólnoty zakonnej o. Michał Gawroński. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji
w środę na godz. 18.00.

6.   W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.

7.    W piątek rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.30.

8.    W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego
Miłosierdzia i Droga Krzyżowa prowadzone przez FZŚ. Nabożeństwo wynagradzające NSPJ od godz. 17.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 17.30.

9.    W I sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30. O godz. 12.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 17.15 różaniec prowadzony przez wspólnotę „Żywego Różańca”. O godz. 18.00 Msza św. dla „Żywego Różańca” wraz ze zmianą tajemnic.

10.  Za tydzień w niedzielę 3. października odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III.

11.  Zapraszamy teraz siostry i braci ze wspólnoty „Żywego Różańca” do złożenia świadectwa.

12.  Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.