Ogłoszenia duszpasterskie na 23. niedzielę zwykłą, 05.09.2021 r.

1.     W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.     Szóstego dnia miesiąca modlitwy przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II zostaną odmówione w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

3.     W tym tygodniu przybyli do nas nowi bracia kapucyni: o. Michał Gawroński, który będzie pełnił funkcję przełożonego klasztoru oraz o. Paweł Kaczorek. Życzymy Braciom Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, Matki Miłosierdzia w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.

4.     Nowenna przygotowująca do beatyfikacji Sług Bożych: Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej odmawiana jest do dziewiątego września o godz. 17.45.

5.     W środę obchodzimy Święto Narodzenia NMP, NMP Gietrzwałdzkiej. Porządek Mszy świętych w tym dniu jak w dzień powszedni.

6.     W czwartek wspominamy Bł. Anielę Salawę, Patronkę FZŚ w Polsce. Franciszkanów Świeckich zapraszamy tego dnia na Mszę św. o godz. 18.00.

7.     09. września na Mszy św. o godz. 8.00 społeczność Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących rozpocznie rok szkolny i katechetyczny.

8.     12 września Mszą św. o godz. 13.00 rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieci z klas pierwszych prosimy o przyniesienie
swoich plecaków.

9.     19 września po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z kl. III.

10.  25. września zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Lasek i Choszczówki – śladami przyszłych błogosławionych: Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i u proboszcza.

11.     Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.

12.    Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.