Ogłoszenia duszpasterskie na 22. niedzielę zwykłą, 29.08.2021 r.

1.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.  W środę kancelaria będzie nieczynna.

3.  W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.30 nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem FZŚ.

4.  W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga krzyżowa prowadzone przez FZŚ. Od godz. 17.30 nabożeństwo wynagradzające NSPJ i spowiedź dla dzieci.

5.  03. września o. Grzegorz Świderski będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji w piątek o godz. 18.00. Tego dnia o godz. 17.00 rozpocznie się Nowenna przygotowująca do beatyfikacji Sług Bożych: Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

6.  W I sobotę m-ca od godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 12.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu
Maryi. O godz. 17.15 różaniec. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem Wspólnoty „Żywego Różańca”.

7.  W tym tygodniu dokonają się zmiany personalne w klasztorze. Dziękujemy gwardianowi o. Grzegorzowi Gutkowi oraz o. Piotrowi za ośmioletnią posługę duszpasterską w naszej parafii. Za wszelkie dobro, jakie stało się naszym udziałem przez ich posługę niech zapłaci Pan Jezus i Św. nasz o. Franciszek.  Powitanie nowego przełożonego klasztoru o. Michała Gawrońskiego odbędzie się w niedzielę 05 września o godz. 10.00.

8.  Msza św. dziękczynna za dwuletnią posługę o. Andrzeja odbędzie się w niedzielę 05 września o godz. 8.30.

9.   Informacje o Mszach Św. w intencji Marioli chorej na nowotwór znajdują się na tablicy ogłoszeń.

10.  25. września zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Lasek i Choszczówki – śladami przyszłych błogosławionych: Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i u proboszcza.

11. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro i ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej.