Ogłoszenia duszpasterskie na 16. niedzielę zwykłą, 18.07.2021 r.

1.   Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na potrzebujących z naszej parafii.

2.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.    W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych.

4.   W piątek 23. dnia miesiąca czcicieli św. O. Pio zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

5.     Tak jak w poprzednim roku firma Green Office Ecologic zaprasza do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyte sprzęty można składać na podwórzu klasztornym do 28 lipca. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w Zambii, Kamerunie, Keni oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie).

6.  Trwają zapisy na 38. Warmińską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę, która wyruszy z Gietrzwałdu 31 lipca br. Zapisy odbywają się za pomocą strony internetowej www.pielgrzymkawarminska.pl  i potrwają do 18 lipca.

7.   Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. W związku z tym z tego dnia po Mszach św. będziemy błogosławić Wasze pojazdy.

8.   Za wszelkiej ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.