Ogłoszenia duszpasterskie na 15. niedzielę zwykłą, 11.07.2021 r.

1.      Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.      W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.      We wtorek 13-ego dnia miesiąca różaniec o godz. 17.30 prowadzony przez Rycerzy fatimskich. Z racji na prowadzone prace remontowe w parku, w tym miesiącu nie będzie jeszcze procesji z figurką Matki Bożej.

4.      W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych.

5.      W czwartek Msza św. o godz. 18.00 w intencjach Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Ofiary zbierane w czasie tej Eucharystii będą przeznaczone będą na wsparcie tych katolickich mediów.

6.       W zakrystii można podpisać petycję do władz lokalnych województwa warmińsko-mazurskiego z żądaniem odstąpienia od finansowania ze środków publicznych klinik oferujących zapłodnienie metodą in vitro. Można się także podpisać pod obywatelskim projektem ustawy #Stop LGBT mającym na celu ochronę rodziny przed homopropagandą oraz religii katolickiej i Kościoła przed profanacjami.

7.       Tak jak w poprzednim roku firma Green Office Ecologic zaprasza do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyte sprzęty można składać na podwórzu klasztornym do 28 lipca. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w Zambii, Kamerunie, Keni oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie).

8.    Trwają zapisy na 38. Warmińską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę, która wyruszy z Gietrzwałdu 31 lipca br. Zapisy odbywają się za pomocą strony internetowej www.pielgrzymkawarminska.pl  i potrwają do 18 lipca.

9.    Za tydzień przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na potrzebujących.

10.  Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.