Ogłoszenia duszpasterskie na Zesłanie Ducha Świętego 2021 r.

1.  Za pobożne i publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź…” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiejsza uroczystość kończy Okres Wielkanocny. W przyszłą niedzielę, zgodnie z III przykazaniem kościelnym, dobiega końca możliwość przyjęcia przez wiernych Komunii Świętej wielkanocnej. Dziś o godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

2.   W poniedziałek obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła. Od godz. 17.00 spowiedź kandydatów do bierzmowania. Kancelaria będzie czynna do godz. 16.50. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po adoracji zapraszamy na spotkanie organizacyjne w kościele wszystkich, którzy chcą pomóc przy organizacji ołtarza na Boże Ciało i przy obchodach 30. rocznicy Mszy św. papieskiej.

3.   Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. We wtorek nabożeństwo majowe będzie wyjątkowo o godz. 17.00.

4.   We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania.

5.   W czwartek 27. dnia miesiąca modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Gietrzwałdzkiej zostaną odmówione w czasie nabożeństwa majowego.

6.   Za tydzień przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na potrzebujących. Za wszelkie dary duchowe i materialne, jakie nam ofiarowujecie składamy serdeczne Bóg zapłać.