Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego, 16.05.2021 r.

1.   W poniedziałek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.   Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

3.   Modlitwy nowennowe przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawiane są podczas nabożeństwa majowego.

4.   We wtorek w naszym Zakonie obchodzimy Święto Św. Feliksa z Cantalice, patrona dzieci. Z racji tego święta można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Namaszczenie dzieci i kobiet w stanie błogosławionym olejem św. Feliksa odbędzie się po Mszach Świętych.

5.   W środę z racji na 19. dzień miesiąca modlitwy przez wstawiennictwo Św. Józefa zostaną odmówione w czasie nabożeństwa majowego. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Lectio divina ze Św. Józefem.

6.   W czwartek o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. dwóch naszych braci neoprezbiterów, którzy w dniu dzisiejszym w Lublinie przyjmą święcenia kapłańskie. Podczas tej Mszy św. będą zbierane ofiary na potrzeby Radia Maryja i TV Trwam.

7.   W piątki na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8.   Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć naszego współbrata o. Krzysztofa Przybylskiego z Sekretariatu Misyjnego z Warszawy, który będzie głosił przez cały dzień kazania. Po Mszach Świętych przed kościołem będzie można wesprzeć działania naszych misjonarzy. Bracia chcą zakupić nowy silnik do łodzi dla parafii Cocobeach w Gabonie, dzięki której mogą docierać do sześciu z siedemnastu dojazdowych wiosek należących do tej parafii.

9.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.